HomeTermostaty3iE termostat

Programovatelný termostat 3iE™

warmup 3ie programmable thermostat silver

K dispozici výhradně od Warmup, 3iE™ je světově první, plně interaktivní, energeticky účinný programovatelný termostat s dotykovou technologií. Díky pokročilému monitorování energie, Warmup 3iE umožňuje zobrazit aktuální grafy Vámi spotřebované energie a nákladů. To znamená, že víte přesně Vaše provozní náklady na podlahové vytápění.

warmup 3ie programmable thermostat silver

Programovatelný termostat 3iE™

V termostat 3iE můžete nastavit až 10 různých plánů vytápění denně, takže dokážete přesně řídit využití jednotlivých místností.

Schopnost samoučení termostatu 3iE znamená, že dokáže zjistit, kdy má zapnout napájení, aby bylo dsaženo požadované teploty v daném čase.

heating controls smart 3ie thermostat

Funkce sledování spotřeby energie

Sledování energie umožňuje rychlé zjištění toho, jaká energie je vynaložena na jednotlivé úrovně pohodlí a jak se má přizpůsobit, aby vyhovoval požadavkům.

Po instalaci a / nebo obsazení a užívání obydlí nebo budovy zajistí přiměřenou kontrolu a řízení topných systémů tím, že koncovým uživatelům umožní pozitivně jednat při řízení spotřeby energie a nákladů.

heating controls smart 3ie thermostat

Klíčové vlastnosti

N

Inovativní

První termostat s 5cm plně barevným displejem s vestavěným dotykovým ovládaním. Barevné řešení a moderní design s elegantním chromovým lemováním jsou dokonale sladěné s moderním prostředím domácnosti.

N

Inteligentní

Proporcionálně adaptivní funkce aktivují systém tehdy, když to je potřeba a tím se Vám dokonale spojuje komfort s úsporností.

N

Interaktivní

Čistý grafický displej umožňuje realizovat jakoukoliv změnu rychle a  jednoduše. Vyberte typ zobrazení, které Vám nejlépe vyhovuje – široký výběr vzhledu obrazovky.

N

Energeticky efektivní

Bezkonkurenčně přesný ovladač teploty podlahy snižuje náklady spojené s přehříváním. Už žádná promrhaná energie. První termostat  s vybavením Active Energy Management™ – šetří až 10% vašich měsíčních nákladů na energie

Dostupné barvy

3iE je k dispozici v 8 různých barvách (černý, krémový, stříbrný, zelený, modrý, růžový, fialový a bílý)

Záruka

Záruka 3 let

Tento výrobek je dodáván s 3-ti letou zárukou. Jsme si naprosto jisti standardem našich výrobků.

Provozní napětí 230 V AC ±15%, 50 Hz
Maximální výstup 16 A, ~3600 W
Teplotní rozsah  0 / +50 °C
Programování 7-dní, 10 událostí za den
Typ senzoru NTC 10K podlahovým snímačem (3m)
Rozměry  90 x 110 x 30 mm
Obrazovka 2.4”
IP krytí IP20 / IP32 (volitelné těsnění)
Třída Er-P IV
Schválení accreditation-beab accreditations-CE

Jste připraveni ke koupi?

Máte zájem o inteligentní termostat?