HomeTermostaty4iE WiFi

4iE™ inteligentní WiFi termostat

4iE smart thermostat forUnderfloor heating

4iE WiFi je inteligentní termostat pro vytápění, který pracuje se smartphonem a poskytuje optimální, nákladově efektivní a energeticky úsporné řešení vytápění. Při použití s elektrickým a teplovodním podlahovým vytápěním nevyžaduje 4iE programování a využívá nejnovější technologie Warmup, aby zajistil, že domácnosti budou mít vždy požadovanou teplotu v daný čas.

4iE smart thermostat forUnderfloor heating

PRO PODLAHOVÉ TOPNÉ SYSTÉMY

Inteligentní termostat podlahového vytápění

Snadno použitelný a plně kompatibilní s elektrickým a teplovodním podlahovým vytápěním, 4iE Smart WiFi Thermostat šetří energii a peníze.

 WiFi termostat pro podlahové vytápění ovládaný přes aplikaci

4iE je aplikace pro řízení vytápění přes WiFi, která maximalizuje energetickou účinnost podlahového vytápění. Podlahové vytápění je z hlediska vytápění domu mnohem účinnější než tradiční radiátory, protože běží při nižších teplotách tak, aby dosáhlo optimálního tepla. Kombinace podlahového vytápění se 4iE termostatem umožňuje automatické a intuitivní ovládání vytápění pro skutečně chytrý dům.

 Maximalizuje energetickou účinnost domácnosti

4iE a jeho technologie SmartGeo snižují spotřebu energie, čímž snižují náklady na energii a zajišťují, že podlahové vytápění domu je v případě potřeby šetrně zahříváno a běží při nízkých teplotách, když není potřeba vytápění. Použití 4iE spolu s aplikací Warmup MyHeating může ušetřit na účtech za energii.

Nikdy se nevracejte domů do chladného domu ani nenavyšujte účty za energii.

Vždy správná teplota

Technologie SmartGeo ™ zajišťuje, že dům je automaticky vytápěn na požadovanou teplotu při příjezdu a efektivně běží, když jste mimo domov.

Snadné použití

Ovládání topení pomocí 4iE termostatu je snadné a nevyžaduje programování. Nastavení lze provést v několika jednoduchých krocích.

warmup 4iE smart underfloor heating

Funkce 4iE termostatu na ovládání topení

Warmup 4iE Smart WiFi termostat pro podlahové vytápění je navržen tak, aby vypadal dobře v moderních i tradičně zařízených domovech. Má čelní plochy se skleněným efektem a zkosenými chromovými okraji. Má jasnou, plně barevnou dotykovou obrazovku, kterou lze přizpůsobit různým tématům díky nahraným fotografickým pozadím.

Termostat 4iE funguje nejlépe, pokud se používá ve spojení s aplikacemi Warmup MyHeating a AutoSwitch pro chytré telefony.

Aplikace MyHeating

Technologie SmartGeo v partnerské aplikaci MyHeating řídí topný systém automaticky tím, že zná Vaši vzdálenost od domu a vytápí dům včas před Vašim příjezdem. Tím se zabrání plýtvání energií a můžete ušetřit až 25% na účtech za energii.

Další informace o aplikaci MyHeating najdete zde >

Připojení IFTTT

Termostat podlahového vytápění 4iE je také kompatibilní s jinými inteligentními zařízeními prostřednictvím platformy IFTTT, což umožňuje například komunikaci mezi WiFi ovladačem podlahového vytápění a například Amazon Alexa.

Podívejte se na naše aplikace zde >

Elektrické podlahové topení

Používejte elektrické podlahové vytápění Warmup spolu s termostatem 4iE

Teplovodní podlahové vytápění

Zařízení 4iE pracuje dokonale s teplovodními systémy podlahového vytápění

Provozní napětí 230 V AC ±15%, 50 Hz
Maximální výstup 16 A, ~3600 W
Rozměry 90 x 110 x 18 mm (35 mm hluboká instalační krabice)
Obrazovka 74 x 52 mm plnobarevný dotykový displej
Snímače Vzduch a podlaha/okolí, NTC 10K podlahovým snímačem (3m)
Programování Až 5 komfortních období denně, při jakékoliv kombinací dnů
IP krytí IP33
Třída Er-P IV
Schválení accreditation-beab accreditations-CE
4iE termostat vyžaduje vždy střídavé napájení 230 V
Kompatibilní s elektrickými a teplovodními systémy podlahového vytápění
Kompatibilní s kotly a bojlery se vstupem Switch Live (230VAC)
U systémů s nízkým napětím nebo bez napětí musí být použit stykač