HomeTermostaty+Kit pro ústřední topení

+Kit pro ústřední topení

+Kit od Warmup poskytuje ideální řešení pro upgrade 4iE chytrého WiFi termostatu na chytrý termostat pro ústřední vytápění.

warmup boiler plus kit compliance
boiler plus 4ie kit

Warmup’s +Kit

+Kit byl navržen tak, aby spolupracoval s chytrým termostatem 4iE WiFi od společnosti Warmup a upgradoval termostat, který sloužil výhradně na regulaci systémů podlahového vytápění, na systém bezdrátového ovládání pro systémy ústředního vytápění. Nabízí všechny výhody a vlastnosti 4iE, které zákazníci z celého světa znají a důvěřují jim a přináší je do centrálně vytápěných domů.

Warmup +Kit přináší mobilní bezdrátové funkce 4iE – umožňuje ovládání systému ústředního topení odkudkoli v domácnosti. Dodává se s přijímačem pro kotle, napájecím adaptérem, napájecí základnou a stojanem, který umožňuje flexibilní umístění termostatu 4iE kdekoliv v domácnosti.

Proč zvolit inteligentní termostat Warmup 4iE +Kit?

Chytrý WiFi termostat 4iE je nejvyspělejší termostat od společnosti Warmup, který využívá nejnovější technologie k maximální eliminaci plýtvání energií a výrazně zvyšuje účinnost topného systému. Termostat se snadno ovládá a využívá tzv. programování přirozeného jazyka™ s elegantním a stylovým, přizpůsobitelným designem. Uživatel může dosáhnout výrazných úspor nákladů na účtech za vytápění díky použití termostatu spolu s aplikací Warmup ve smartphonu. Aplikace MyHeating™ a její technologie SmartGeo™ zajišťují, že se dům automaticky vyhřeje na požadovanou teplotu, pouze když jste doma nebo na cestě domů.  Vytápění běží na nižší teplotu, když jste mimo domov, což výrazně snižuje spotřebu energie a také provozní náklady.

Klíčové vlastnosti

N

Bezdrátový přijímač

Po připojení ke stávajícímu kotli umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi kotlem a termostatem.

N

Chytré vytápění

Přineste chytřejší, pokročilejší a ekologičtější řízení vytápění do systémů ústředního vytápění.

N

Účinnost

+Kit technologie nabízí rychlé a efektivní řešení.

Sadu +Kit lze zakoupit samostatně. Zákazník si může koupit 4iE termostat pro podlahové vytápění nebo si může koupit 4iE a +Kit pro systémy ústředního topení. To znamená, že pokud jste již zakoupili termostat 4iE a chcete ho využít pro chytrou regulaci ústředního vytápění, jednoduše objednejte Warmup +Kit. Pokud již v domácnosti používáte termostat 4iE k ovládání podlahového vytápění v určitých zónách a chcete ho využít i k ovládání ústředního vytápění v dalších zónách, bude nutné použít nový termostat  4iE se sadou +Kit , který bude sloužit k ovládání kotle a ústředního vytápění.