HomeO společnostiProč Warmup

Proč Warmup?

Zvolením Warmup jako dodavatele pro Váš projekt si můžete být jisti špičkovými technologiemi od celosvětového dodavatele.

Proč si vybrat podlahové vytápění Warmup?

Odvětví podlahového vytápění roste úžasným tempem a předpokládá se, že tržní hodnota vzroste ve srovnání s velikostí trhu v roce 2013 přibližně o 25%.

Přísné právní předpisy pravděpodobně přimějí stavitele domů, aby používali podlahové vytápění jako hlavní zdroj vytápění pro dosažení přísnějších cílů v oblasti energetické účinnosti. Nejnovější systémy a technologie podlahového vytápění jsou velmi efektivní a díky tomu jsou schopny ušetřit značné množství energie a jsou v souladu s nejnovějšími zákony a předpisy.

Naše výrobky a řešení jsou navrženy s ohledem na naše zákazníky. Jako přední světový dodavatel systémů a služeb podlahového vytápění Warmup chápe, že profesionálové se musí vždy spolehnout na své průmyslové partnery, aby získali technické znalosti a inovativní myšlení.

Naše historie

Za posledních 25 let obchodování se prodalo více než 3 miliony elektrických podlahových topných systémů Warmup. Společnost Warmup začala jako výrobce podlahového vytápění v roce 1994 a zjistila potřebu komplexních služeb poskytované zkušenými a důvěryhodnými poradci. Jsme odhodláni poskytovat kompletní služby od základních požadavků projektu, navrhování efektivních rozvržení, instalace kompletních systémů a uvedení do provozu pro jakýkoliv projekt.

Naše filozofie

Jádrem naší filozofie je budování důvěry založené na pěti pilířích naší politiky kvality

  • Nejlepší služby
  • Nejlepší výzkum a vývoj
  • Nejlepší záruky
  • Nejlepší produkty
  • Nejlepší akreditace

Mise

Naši odborníci dodají topný systém vhodný pro daný účel. Cílem je dodání kompletního řešení vytápění návštěvníkům a obyvatelům domů, kanceláří, hotelů, nemocnic, pečovatelských domů a mnoha dalších míst, kde lidé žijí, pracují a setkávají se, chtějí se cítit pohodlně v klimaticky řízeném prostředí.