HomeTermostaty

Termostaty a ovládání topení

Výběr správného regulačního systému je zásadní pro zajištění toho, aby topný systém fungoval co nejlépe, efektivně a snadno. Pro zajištění optimálního řešení vytápění nabízí Warmup širokou škálu regulačních termostatů od jednoduchých ručních termostatů po nejnovější, vzdáleně přístupné inteligentní termostaty.

Kategorie termostatů Warmup

Díky více než 25 letům inovací a odborných znalostí nabízí řada termostatů podlahového vytápění Warmup nejlepší řešení v oblasti řízení vytápění.

Ať už jde o jednoduchý termostat podlahového vytápění určený pouze k nastavení teploty nebo technologicky vyspělý inteligentní termostat podlahového vytápění – máme celou řadu možností, aby vyhovovaly všem požadavkům na vytápění. Instalací termostatu podlahového vytápění Warmup se vyhnete plýtvání energií a dosáhnete velkých úspor na účtech za energie.

INTELIGENTNÍ
TERMOSTATY

Řada inteligentních termostatů Warmup, která je založena na bezdrátové komunikací a na technologiích propojenými s aplikacemi, je našimi nejpokročilejšími regulátory topení. 

Přečtěte si více

PROGRAMOVATELNÉ
TERMOSTATY

Programovatelné termostaty Warmup, které jsou jednodušší než naše inteligentní termostaty, umožňují programovat vytápění a přizpůsobit si ho podle požadavků na každý den.

Přečtěte si více

MANUÁLNÍ
TERMOSTATY

Jedná se o nejjednodušší termostaty založené na nastavení požadované teploty podlahového vytápění na ovládacím kolečku. můžeme nabídnout řadu ručních termostatů. Snadné použití – stačí pouze nastavit požadovanou teplotu.

Přečtěte si více

Naše kompletní řada termostatů podlahového vytápění

Víte, jaký typ termostatu je vhodný pro váš systém vytápění? Podívejte se níže na kompletní sortiment regulátorů podlahového vytápění.

Inteligentní WiFi termostat 6iE najde chytrý způsob, jak účinněji vytápět.

Zobrazit produkt

Termostat Warmup Element WiFi byl navržen s ohledem na jednoduchost a stylovou funkčnost.

Zobrazit produkt

Programovatelný termostat se snadno nastavitelným rozhraním.

Zobrazit produkt

Není třeba programování, stačí nastavit na požadovanou komfortní teplotu.

Zobrazit produkt

Průvodce nákupem termostatu

Nejste si jisti, který typ termostatu podlahového vytápění je správný?
V našem průvodci nákupem se dozvíte přesně, který termostat podlahového vytápění Warmup by vyhovoval Vašemu projektu a topnému systému.

Průvodce nákupem