HomePodlahové topeníDoplňky do koupelnyElektricky vyhřívané sušiče ručníků

Vyhřívané věšáky na ručníky

Kolekce elektrických vyhřívaných věšáků na ručníky Warmup nabízí stylový design a skvělou funkčnost a je perfektním doplňkem do koupelny.

Vyhřívané věšáky jsou k dispozici ve dvou variantách. Jednoduché pouze s jednou příčkou a nebo žebříkové s více příčkami a širokou škálou velikostí a povrchových úprav. Vyberte si ideální typ pro Vaši koupelnu.

Vyhřívané věšáky na ručníky

Energeticky účinná technologie elektrického suchého tepla


Po osvěžující koupeli nebo sprše není nic lepšího než teplý ručník. Řada vyhřívaných věšáků na ručníky Warmup kombinuje klasický design s naší vyspělou technologií elektrického ohřevu, aby do koupelny přinesl pocit luxusu.

Vyhřívané věšáky jsou k dispozici ve dvou variantách. Jednoduché pouze s jednou příčkou a nebo žebříkové s více příčkami a širokou škálou velikostí a povrchových úprav. Vyznačují se snadnou instalací a jednoduchým používáním. Jsou ideální jak pro nové koupelny, tak i pro renovace. Díky použití našich renomovaných elektrických topných kabelů je zajištěno jemné a sálavé teplo pro vaše ručníky. Využívají technologii suchého tepla – bez kapaliny a tedy bez rizika případného úniku.

Energeticky účinná technologie elektrického suchého tepla
Rebríkové ohrievače

Moderní design vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli (norma AISI 304)


Tato kolekce vyhřívaných věšáků na ručníky byla inspirována klasickým britským stylem a byla navržena vlastním týmem návrhářů a výzkumníků. Je ideálním doplňkem pro všechny návrhy a motivy koupelen. Jsou vyráběny z nejlepší nerezové oceli třídy 304, takže jsou odolné proti skvrnám a korozi – ideální pro použití v koupelně.

Jednodílné věšáky na ručníky

Jednodílné věšáky na ručníky

Inspirované moderním designem s čistými liniemi a prvotřídními povrchy. Zmodernizujte si koupelnu instalací jednoho nebo více jednodílných věšáků, abyste vždy měli po ruce teplé ručníky.

Jednodílné věšáky na ručníky
Žebříkové věšáky na ručníky

Žebříkové věšáky na ručníky

Vytvořte si koupelnu kombinující funkčnost a estetiku s našimi žebříkovými věšáky na ručníky. Věšáky jsou dostatečně velké, aby mohly zahřívat všechny vaše ručníky.

Žebříkové věšáky na ručníky

Stupeň krytí IP55 – Vhodné pro zóny 1 a 2


Naše vyhřívané věšáky na ručníky mohou být díky stupni krytí IP55 instalovány v zónách 1 a 2, což znamená, že mohou přijít do kontaktu se stříkající vodou bez jakýchkoliv problémů. Jejich konstrukce z nerezové oceli rovněž zabraňuje vzniku koroze způsobené vodou. Informace o omezení jednotlivých zón vždy konzultujte s kvalifikovaným elektrikářem.

Snadná instalace a ovládání


Kvalifikovaný technik nainstaluje věšáky velmi rychle. Poskytujeme na ně pětiletou záruku. Existují dva doporučené způsoby ovládání, které zajistí efektivní provoz vešáku:

  • vyhřívaný věšák může být zapojen do světelného obvodu. Tím je zajištěno automatické zapnutí při rozsvíceném světle. Podmínkou je, že obvod musí být jištěn proudovým chráničem RCD,
  • nebo může být ovládán nezávislým ovladačem nebo časovačem, který zajistí zapínání podle požadavků uživatele.

Pro ovládání vyhřívaného věšáku je možné použít rovněž stávající termostat podlahového vytápění. Toto řešení by ale mohlo způsobit neúčinné provozování vešáku, protože se může zapnout dříve, než je požadováno a bude se zapínat a vypínat v závislosti na podlahovém topení a nastavené požadované teplotě v koupelně. Instalace vyhřívaných věšáků se nedoporučuje na sádrokarton, protože tato konstrukce nezajišťuje stabilní podporu. Pro zvýšení bezpečnosti dodržujte při instalaci minimální vzdálenosti 600 mm mezi podlahou a nejnižší tyčí.

Stupeň krytí IP55 - Vhodné pro zóny 1 a 2

JEDNODÍLNÉ VYHŘÍVANÉ VĚŠÁKY NA RUČNÍKY

Jednodílné věšáky na ručníky WARMUP přinášejí moderní vzhled i do klasického interiéru koupelny.

Stylový modulární design

Mít malou koupelnu neznamená, že musíme dělat kompromisy ve stylu a funkčnosti. Náš sortiment jednodílných věšáků je ideální pro vytvoření modulárního systému pro jemné zahřívání ručníků po osvěžující sprše. Díky použití energeticky účinné technologie elektrického vytápění jsou jednodílné věšáky na ručníky Warmup bez kapaliny a poskytují rovnoměrné rozptýlení tepla s rychlým náběhem. Při instalaci modulární konstrukce se doporučuje dodržet mezi jednotlivými lištami vzdálenost 250 mm.

Stylový modulární design

Dostupné ve dvou stylových variantách

Vyhřívané věšáky na ručníky s jednou tyčí zajišťují velkou flexibilitu. Vyberte si z našich dvou variant: Tulsi a Burdock, které jsou k dispozici ve více provedeních. Zvažte instalaci tří lišt nad sebou a vytvořte v koupelně odvážný a stylový design.

Tulsi jednodílný kruhový věšák na ručníky

Tulsi jednodílný kruhový věšák na ručníky

Věšáky Tulsi se vyznačují krásným kruhovým designem, který kombinuje tradiční styl a pokročilé technologie. Hladké linie řady Tulsi zvýší krásu jakékoliv nové i renovované koupelny.

Burdock jednodílný hranatý věšák na ručníky

Burdock jednodílný hranatý věšák na ručníky

Styl Burdock přináší nádech moderního průmyslového designu. Tato kolekce vyhřívaných věšáků na ručníky využívá hranatý design a nabízí silný geometrický prvek, který bude ideálním doplňkem moderních koupelen.

Výběr povrchové úpravy

Leštěný

Leštěný

Vyberte si věšák na ručníky Tulsi nebo Burdock v leštěném provedení pro vysoký lesk – ideální pro použití v kombinaci s lesklým obkladem a leštěným povrchem baterií.

Broušený

Broušený

Vyberte si broušený vešák na ručníky, který zajistí klasický vzhled a je v souladu s původními architektonickými prvky.

Jednoduchá instalace a použití

Naše jednodílné věšáky na ručníky lze rychle nainstalovat do koupelny kvalifikovaným instalatérem. Je možné je ovládat buď připojením ke stávajicímu obvodu osvětlení koupelny (musí být chráněny proudovým chráničem RCD) nebo samostatným vypínačem.

Všechny věšáky na ručníky WARMUP jsou dodávaný s vlastní fixační sadou, která obsahuje veškeré potřebné komponenty pro úspěšnou  instalaci.

ŽEBŘÍKOVÉ VYHŘÍVANÉ VĚŠÁKY NA RUČNÍKY

Naše vyhřívané žebříkové věšáky na ručníky jsou ideální do každé koupelny. Vytvářejí výrazný doplněk každé koupelny.

Ideální pro větší koupelny

Při renovaci větší koupelny nebo při návrhu koupelny v novostavbě nabízí kolekce elektricky vyhřívaných žebříkových věšáků na ručníky Warmup energeticky efektivní řešení šetřící místo pro vyhřívaní ručníků po osvěžující koupeli nebo sprše. Díky naší pokročilé technologii suchého tepla jsou věšáky na ručníky bez kapalin a mají rychlý náběh. Jsou ideální do každé koupelny s vysokým využitím.

Ideální pro větší koupelny

Klasický design ve dvou stylových provedeních

Poskytují skvělou funkčnost spolu s krásným designem. Jsou k dispozici ve variantách Anise a Hawthorn v různých velikostech. Žebříkové věšáky na ručníky z vaší koupelny vytvoří úžasný prosotor inspirovaný současným moderním designem.

Anise kruhový žebříkový věšák na ručníky

Anise kruhový žebříkový věšák na ručníky 

Kruhový design řady Anise dodáva koupelně nádech neformální elegance. Díky hladkým a přímým liniím je tato řada ideální pro zachování tradičnějšího vzhledu koupelny a přitom zajistí rychlé a efektivní zahřívání ručníků.

Hawthorn hranatý žebříkový věšák na ručníky

V případě, že hledáte modernější design, je řada vyhřívaných věšáků na ručníky Hawthorn ideální volbou. Hranatá konstrukce příček vnáší do koupelny moderní vzhled.

Hawthorn hranatý žebříkový věšák na ručníky

Vybírat můžete ze tří velikostí

4 příčkový žebříkový věšák na ručníky

4 příčkový žebříkový věšák na ručníky

Nejmenší z kolekce žebříkových věšáků se 4 příčkami je ideální do menších koupelen a sprch.

6 příčkový žebříkový věšák na ručníky

6 příčkový žebříkový věšák na ručníky

Náš žebříkový věšák s 6 příčkami je ideální pro koupelny středních velikostí. Díky větší šířce v porovnání s věšáky se 4 a 8 příčkami je ideální pro vyhřívání rozměrnějších osušek.

8 příčkový žebříkový věšák na ručníky

8 příčkový žebříkový věšák na ručníky

Největší věšák z kolekce s 8 příčkami je ideální pro současné vyhřívání více než jednoho ručníku.

Jednoduchá instalace a použití

Naše žebříkové věšáky na ručníky lze rychle nainstalovat do koupelny kvalifikovaným instalatérem. Je možné je ovládat buď připojením ke stávajicímu obvodu osvětlení koupelny (musí být chráněny proudovým chráničem RCD) nebo samostatným vypínačem.

Všechny věšáky na ručníky WARMUP jsou dodávaný s vlastní fixační sadou, která obsahuje veškeré potřebné komponenty pro úspěšnou instalaci.

Provozní napětí 230 V AC ±15%, 50 Hz
Složení Vysoce kvalitní nerezová ocel – norma AISI 304
Komponenty Dodáváno s fixační sadou
IP krytí IP55
Délka připojovacího kabelu 3 m
Rozměry K dispozici jako jednodílný nebo žebříkový
Certifikáty a značky accreditations-CE

HTR-1ROBR Tulsi

HTR-1ROPO Tulsi HTR-1SQBR Burdock HTR-1SQPO Burdock
Délka (mm) 650 650 650 650
Šířka (mm) 32 32 40 40
Hloubka (mm) 100 100 100 100
Tvar příčky Kruhový Kruhový Hranatý Hranatý
Povrchová úprava Broušený Leštěný Broušený Leštěný
Výkon (W) 19 19 19 19
Proud (A) 0,08 0,08 0,08 0,08
Odpor (Ω) 2800 2800 2800 2800

HTR-4ROPO 
Anise

HTR-4SQPO 
Hawthorn

HTR-6ROPO 
Anise

HTR-6SQPO 
Hawthorn

HTR-8ROPO 
Anise

HTR-8SQPO 
Hawthorn

Délka (mm) 500 500 650 650 530 620
Výška (mm) 520 520 600 600 800 912
Hloubka (mm) 120 120 120 120 135 120
Počet tyčí 4 4 6 6 8 8
Tvar příčky Kruhový Hranatý Kruhový Hranatý Kruhový Hranatý
Povrchová úprava Leštěný Leštěný Leštěný Leštěný Leštěný Leštěný
Výkon (W) 52 52 90 95 100 115
Proud (A) 0,23 0,23 0,39 0,41 0,43 0,50
Odpor (Ω) 1017 1017 588 557 529 460