HomeTermostatyAplikace MyHeating

Aplikace MyHeating

Chcete-li využít maximum ze 6iE WiFi termostatu, stáhněte si aplikaci Warmup MyHeating pro chytré telefony. MyHeating umožňuje jedinečné funkce, jako je SmartGeo™, sledování spotřeby energie a provozních nákladů, personalizace termostatu a dálkové ovládání topení. K dispozici pro iOS, Android a s některými funkcemi prostřednictvím účtu MyWarmup ve webových prohlížečích.

myheating app remote heating control from mobile phone

Bezplatná aplikace MyHeating je jednoduchá a snadno se používá

Aplikace MyHeating, která komunikuje s termostatem odkudkoli, umožňuje ovládat topný systém pomocí chytrých telefonů. Naše zabudovaná technologie SmartGeo řídí topný systém automaticky a bez větší námahy – optimalizuje spotřebu energie a díky tomu máte o jednu méně starosti.

Pokud se rozhodnete nepoužívat SmartGeo, použijte aplikaci MyHeating pro snadné naprogramování termostatu. Warmup využívá technologii tzv. Programování přirozeného jazyka, aby optimalizace vytápění byla plynulým a intuitivním procesem.

Programování přirozeného jazyka

Programování přirozeného jazyka využívá známých výrazů a frází, aby bylo možné porozumět specifickým požadavkům na topný program. Například “V kolik hodin vstáváte?“

warmup heating controller iphone app

Dva způsoby kontroly

Aplikace MyHeating od společnosti Warmup pro iOS a Android
Bezplatná aplikace MyHeating spolupracuje s chytrými telefony s operačními systémy iOS a Android, poskytuje přístup k SmartGeo a umožňuje rychlé ovládání systému.

my.warmup.com pro stolní počítače, notebooky a internetové prohlížeče
Pomocí my.warmup.com můžete s jakýmkoli stolním nebo mobilním webovým prohlížečem spravovat účet Warmup, řídit vytápění a zobrazit spotřebu energie.

Jak pomáhá aplikace MyHeating šetřit peníze?

Aplikace Warmup MyHeating neustále komunikuje s inteligentním termostatem. Většina lidí má svůj mobilní telefon po celý den u sebe, což umožňuje aplikaci naučit se rutiny se službami určování polohy zabudovanými do chytrých telefonů (bez sledování přesných míst). Při použití nového inteligentního termostatu po dobu několika týdnů bude aplikace MyHeating dobře znát rutiny uživatele. Tyto znalosti využije k optimalizaci plánů vytápění a k dosažení nákladově nejefektivnějšího řešení spotřeby energie.

smartphone heating control systems ipad

Pokročilé ovládání

Naše funkce SmartGeo v aplikaci MyHeating se učí co nejrychleji zahřát a ochladit dům a automaticky nastavuje nejúčinnější teploty, když jsou uživatelé pryč, čímž snižuje spotřebu až o 25%

SmartGeo

SmartGeo je unikátní technologie vyvinutá společností Warmup a zabudovaná do aplikace MyHeating, která využívá pokročilý algoritmus k pochopení nejúčinnějšího nastavení teploty. Pracuje automaticky, naučí se denní rutiny a polohy prostřednictvím komunikace na pozadí s chytrými telefony a sníží teplotu, když jsou uživatelé pryč. Následně zvýší teplotu v domě tak, aby byla ideální a komfortní, když se uživatelé vrátí domů. To vše bez nutnosti nastavení složitých programů.

SmartGeo je mnohem vyspělejší technologie než jiný běžně používaný software pro řízení vytápění.

  • Na rozdíl od technologie snímání obsazenosti, která upozorní topný systém až poté, co je uživatel doma, spustí SmartGeo vytápění domu postupně tak, aby v čas příjezdu byla všude již požadovaná komfortní teplota.
  • Na rozdíl od technologie Geo-Fencing, která varuje topný systém pouze v případě, že uživatelé opustí nebo vstoupí do domu, čímž způsobí značné plýtvání energií, SmartGeo přesně přečte polohu a podle toho řídí vytápění.

SmartGeo, kombinující technologii založenou na určení polohy s učením se denních návyků, optimalizuje topný systém automaticky a bez větší námahy.

SmartGeo pracuje s lokalizačními službami zabudovanými do smartphonů a jedinečně se také učí rutiny. Na rozdíl od jiných systémů je tedy dům v pravý čas automaticky zahřátý a při příjezdu domů je vždy komfortní, i když je Váš příjezd neočekávaný (např. se vrátíte dříve z práce). To vše funguje mnohem efektivněji než jiné systémy, pokud například zůstane uživatel déle v práci, topení pak taky zůstane déle na nižší teplotě a zahřeje dům na komfortní teplotu až se budete blížit domů.

Stejné zabezpečení jako online bankovnictví

Bereme bezpečnost vážně. Proto jsou naše uživatelská data chráněna stejným standardem jako v online bankovnictví. To znamená, že jednotlivé informace jsou šifrovány do té míry, že jsou nečitelné. Naše úroveň šifrování je srovnatelná s utajovanými inteligentními soubory.

SmartGeo funguje nejen v bezpečí dat, ale nikdy neví skutečnou polohu – nikdy neprovádí sledování prostřednictvím GPS signálu, ale místo toho vypočítává přibližnou vzdálenost od domova.