HomePodlahové topeníPodporaPrůvodce nákupemVýzkum a vývoj

Výzkum a vývoj

With our dedication to Research and Development (R&D) and customer service, we are able to offer technologically advanced floor heating systems that deliver the highest standard of product quality, performance and customer satisfaction.

Vedení výzkumu a vývoje

research and development warmup germany

Technologický vývoj

Díky neustálým investicím do výzkumu a vývoje jsme schopni předvídat a reagovat na nastávající průmyslové trendy a technologický vývoj. To zaručuje rychlý přístup k nejnovějším inovacím, pokud jde o návrh podlahového vytápění, energetickou účinnost a snížení emisí CO₂.

Informace o vlastnictví

V Německu máme vlastní výzkumné středisko za mnoho milionů EUR splňující EN442-2, vlastní zkušební zařízení a monitorované plně obsazené domy po celé Evropě poskytující aktuální informace o produktech a jejich energetické účinnosti.

research and development warmup germany
underfloor heating testing facility warmup german

Vlastní výzkumné středisko EN442-2

underfloor heating testing facility warmup german

Neustálé zlepšování

Naše výzkumné středisko EN442-2 v Německu se používá k neustálému testování a vývoji nových inovací v podlahovém vytápění. Výzkumné centrum je provozováno společně s divizí vývoje produktů, kde provádíme řadu samostatných testů v různých prostředích a výsledky analyzujeme v našem vyhrazeném analytickém centru.

Testy se mohou pohybovat od nových typů a formátů vodičů, konfigurací řízení systému až po testování materiálů pro produkty našich partnerů. To znamená, že máme špičkové znalosti v oboru a aktuální informace o energetické účinnosti a provozu našich systémů v různých podmínkách.

Inovace

Tento typ investic do výzkumu a vývoje je nedílnou součástí našeho podnikání. Vlastní výzkumné středisko je ústředním zdrojem pro vynálezy, inovace a zlepšování. Výsledky, zkušenosti a know-how jsou sdíleny s našimi kancelářemi a obchodními partnery po celém světě, díky čemuž je Warmup celosvětově důvěryhodnou značkou.

Monitorovaný program bydlení

warmup post-occupancy programme

Skutečné provozní náklady

Náš bytový program, kde sledujeme plně obsazené domy, vyrostl z potřeby lépe předpovídat budoucí provozní náklady domů na vytápění a poskytovat velmi podrobné informace o energetické účinnosti podlahových topných systémů Warmup.

Informace jsou shromažďovány každých pár minut z mnoha malých senzorů. Ty jsou strategicky umístěny v každé zóně za účelem porovnání teploty podlahy, vzduchu, kabelu / vody a venkovní teploty a často i dalších hodnot, jako je vlhkost a sálavá teplota.

Energetická účinnost

Tento program umožňuje detailní pohled na množství energie skutečně potřebné k vytvoření ideálních životních podmínek. To je ve srovnání s informacemi poskytnutými naším výzkumným střediskem v Německu a vytváří vysoce prediktivní model, který umožňuje odpovídat na klíčové otázky o nákladech na podlahové vytápění a úsporách dosažených pomocí systémů Warmup. To zahrnuje zodpovězení otázek  „Kolik bude stát provozování topného systému mého nově postaveného domu?“ „Kolik ušetřím instalací podlahového vytápění Warmup místo radiátorů v tomto domě?“

warmup testing undefloor heating