HomePodlahové topeníPodporaPrůvodce nákupemCertifikace a značky

Certifikace a značky

Výrobky Warmup jsou v souladu s předpisy a normami EU, mají označení CE a jsou akreditovány několika nezávislými institucemi, což poskytuje kompletní zajištění kvality.

Akreditace produktů

Naše evropské akreditace sortimentu zahrnují: BEAB a FIMKO. Kromě toho jsme členy BEAMA a TTA a držíme certifikaci BSI ISO 9001.

BEAMA je předním průmyslovým orgánem pro elektrotechnický průmysl ve Velké Británii a v celé Evropě. Členství společnosti Warmup v této nezávislé databázi odborných znalostí a na fóru ukazuje, že jsme zodpovědným dodavatelem podlahového vytápění.

TTA, The Tile Association, zastupuje průmyslové stěny a dlaždice ve Velké Británii. Jsme součástí tohoto sdružení, abychom ukázali, že jsme renomovanou značkou podlahového vytápění se skutečným zájmem o poskytování co nejlepších produktů a služeb na trhu.

BEAB Approved

Značka Intertek BEAB

BEAB Approved

Značka BEAB schválená společností Intertek je evropská bezpečnostní značka používaná předními výrobci elektrické energie na podporu značení CE a prokazuje dodržování směrnice o nízkém napětí (LVD).

Značka schválená BEAB je akreditace prokazující, že bezpečnost našich výrobků byla ověřena společností Intertek a produkt byl vyroben v kontrolovaném závodě za použití akceptovaných metod a že společnost Intertek testovala a hodnotila naše výrobky.

Všechny termostaty Warmup mají schválení BEAB stejně jako naše topné rohože, topné fólie a systém DCM-PRO. To znamená, že našim výrobkům lze důvěřovat, že fungují dobře a efektivně rok co rok a jsou bezpečné.

BEAB

Značka BEAB Component

BEAB

Značka BEAB Component je elektrická bezpečnostní značka, což znamená, že naše výrobky byly posouzeny předními nezávislými odborníky ve Velké Británii, BEAB na nejvyšší evropské a mezinárodní standardy.

Topné kabelové systémy Warmup DWS jsou označeny značkou BEAB Component Approved Mark, což znamená, že tento produkt splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy a jeho použití je bezpečné.

BEAB Approved factory

Značka BEAB Factory

BEAB Approved factory

Značka BEAB Factory prokazuje, že společnost BEAB potvrdila, že továrna splňuje nejpřísnější výrobní a bezpečnostní normy, které je třeba neustále dodržovat, aby toto schálení zůstalo zachováno. U produktů Warmup proto lze věřit, že budou vyrobeny podle standardů vysoké kvality a bezpečnosti, což u našich výrobků poskytuje jistotu vysoké kvality.

FI CERTIFIED

Značka FIMKO

FI CERTIFIED

Akreditace FIMKO je navržena tak, aby pomohla a podpořila výrobce při řízení kvality jejich produktů a operací.

Topný kabel WIS a všechny kabely na ochranu proti sněhu, včetně samoregulačního kabelu, jsou označeny značkou FIMKO. To znamená, že se můžete spolehnout na náš sortiment venkovního vytápění, který vám bude fungovat rok co rok a zajistí vám bezpečné a pohodlné řešení venkovního vytápění.

ISO 9001

BSI ISO 9001

ISO 9001

Warmup je certifikován BSI podle ISO 9001: 2015, nejnovější verze mezinárodně uznávané normy pro systémy řízení kvality. ISO 9001: 2015 podrobně popisuje požadavky na systémy řízení kvality, které jsou založeny na následujících zásadách; silné zaměření na zákazníka pomocí procesního přístupu k podpoře provozu, zapojení vrcholného managementu pomocí přístupu založeného na hodnocení rizik a neustálého zlepšování.

Tento certifikát potvrzuje, že provozujeme a udržujeme přísné procesy řízení kvality pro návrh, vývoj a dodávku našich systémů. Výsledkem těchto procesů je efektivita při poskytování řešení našim zákazníkům po celém světě.

RIBA - CPD

Akreditovaný poskytovatel RIBA CPD

Warmup je akreditovaným členem sítě poskytovatelů RIBA CPD. Program RIBA CPD byl navržen pro architekty a další stavební profesionály, aby rozvíjeli a udržovali své klíčové dovednosti a kompetence.

RIBA - CPD

Akreditovaný poskytovatel CPD CIBSE

RIBA - CPD

Warmup je akreditovaným členem poskytovatelů kurzů CIBSE CPD. CIBSE je profesionální členská organizace s více než 21 000 členy ve 100 zemích po celém světě.