HomePodlahové topeníTeplovodní podlahové vytápění

Teplovodní podlahové vytápění

Široká nabídka teplovodního podlahového vytápění pro všechny typy podlah. Systémy teplovodního podlahového vytápění jsou skvělou volbou pro novostavby a stavby svépomocí. Teplovodní podlahové vytápění, nazývané také vodní podlahové vytápění, je oblíbenou volbou pro novostavby. Tyto systémy využívají k vytápění vodu, takže je lze prakticky propojit s jakýmkoli zdrojem tepla od standardního kotle až po novější udržitelné technologie, jako je solární tepelná energie nebo tepelná čerpadla.

Žádost o cenovou nabídku ❯

Vyplňte formulář a obdržíte cenovou nabídku do jednoho pracovního dne.

Najděte distributora ❯

Hledáte distributora nebo instalatéra? Kontaktujte nás a my vám doporučíme nejbližší obchod nebo instalatéra pro váš projekt.

Systémy teplovodního podlahového vytápění Warmup

Náš sortiment teplovodních podlahových topných systémů je ideální pro novostavby. Tyto systémy poskytují nízké dlouhodobé provozní náklady a využívají rozdělovač podlahového vytápění k rozvodu teplé vody prostřednictvím trubek instalovaných v podlaze.

➝ Topné trubky čerpají vodu v okruzích zapuštěných v podlaze.

➝ Doporučujeme pro novostavby a velké prostory.

➝ Nejnižší dlouhodobé provozní náklady.

➝ Kompatibilní s tepelnými čerpadly a tradičními zdroji tepla.

VLo Ultra-12

VLo Ultra-12

Systém VLo Ultra-12 s malou konstrukční výškou je ideální pro projekty renovací s neizolovaným podkladem, protože zvyšuje výšku podlahy pouze o 18 mm.

VLo Nexxa-12

VLo Nexxa-12

Systém Warmup VLo Nexxa-12 je nízkoprofilový topný systém s potěrem vyvinutý pro použití s izolovanými podklady.

Systém Clypso

Systém Clypso

Systém Warmup Clypso je určen pro použití v potěrech. Je ideální v případě, kdy je možné vyměnit podlahu (dřevo, koberec nebo vinyl).

Systémové desky Nexxa

Systémové desky Nexxa

Systém desek Warmup Nexxa umožňuje přesnou instalaci teplovodního podlahového vytápění v potěrech.

Řešení podlahového vytápění na míru

Teplovodní topné systémy Warmup jsou navrženy a dodávány s kompletní sadou vysoce kvalitních komponentů a ovládacích prvků připravených k instalaci. Systémy jsou k dispozici v řadě konfigurací a komponent, které zaručeně dokonale vyhovují projektu i rozpočtu. Každý námi dodávaný systém je přizpůsoben ve fázi návrhu projektu tak, aby bylo dosaženo optimální rovnováhy mezi výkonem a účinností systému. Po dokončení poskytujeme doživotní záruka na naše topné trubky. Máte tak jistotu, že systém bude i nadále fungovat.

Výběr teplovodního systému se řídí dvěma hlavními faktory: Typ podkladu a typ finální úpravy podlahy.

teplovoodní systém instalovaný v ložnici
Nexxa-12 přehled vrstev

Nízkoprofilové teplovodní systémy

Řada VLo společnosti Warmup je naše nová kolekce teplovodních podlahových topných systémů s nízkoprofilovou konstrukcí, která je ideální pro projekty, kde je vyžadována nízká zástavba podlahy. Ať už se jedná o rekonstrukce domů, s pevnou výškou stropu nebo stavbu nové nemovitosti od základů, podlahový topný systém VLo je skvělým způsobem, jak do projektu vnést teplo a luxus podlahového vytápění. Všechny systémy VLo lze použít s širokým výběrem povrchových úprav podlah a lze je instalovat s tradičními zdroji tepla nebo tepelnými čerpadly.

Topné trubky

Warmup nabízí 12 mm a 16 mm topné trubky, které zaručí nejlepší možný systém přizpůsobený každému konkrétnímu projektu, instalaci a rozpočtu.

systému clypso přehled vrstev

Komponenty

Trubky

PE-RT Ttrubky

Systémy Warmup se dodávají s výběrem z 2 typů trubek: PE-RT 16 mm a PE-RT 12 mm- na míru pro konkrétní instalace a rozpočty.

Rozdělovač

Rozdělovač Warmup je vyroben z nerezové oceli a zajišťuje regulaci topné vody až pro 12 okruhů podlahového vytápění.

Řídicí centrum

Všechny teplovodní systémy vyžadují řídicí centrum, které spolupracuje s termostaty a zdrojem tepla, jako je kotel nebo tepelné čerpadlo.