HomePodlahové topeníTopné rohože

Elektrické topné rohože

Topné rohože, které jsou ideální pro renovace, poskytují teplo v celé místnosti, což dává topení a pohodlí zcela nový význam.

Žádost o cenovou nabídku ❯

Vyplňte formulář a obdržíte cenovou nabídku do jednoho pracovního dne.

Najděte distributora ❯

Hledáte distributora nebo instalatéra? Kontaktujte nás a my vám doporučíme nejbližší obchod nebo instalatéra pro váš projekt.

Elektrické topné rohože

Topné rohože se skládají z topných kabelů s vysokou mechanickou odolností připravených na podložku, což umožňuje rychlou a pohodlnou instalaci podlahového vytápění. Sortiment topných rohoží společnosti Warmup zahrnuje systémy topných rohoží SPM a PVC a topnou fólii WLFH. Systémy se vyznačují tenkými, dvoujádrovými topnými tělesy a nízkoprofilovým designem, což znamená, že vliv na výšku podlahy bude malý.

Elektrické podlahové vytápění do koupelny

Výhody

  • Rozteče topných kabelů jsou definovány. To umožňuje optimální a homogenní tepelný výkon
  • Krátká doba instalace. Lze namontovat během několika minut
  • Nízkoprofilový design. Malý vliv na stavební výšku podlahy
  • Jasné dimenzování. Rohože standardní velikosti, ideální pro běžné místnosti
  • Energeticky úsporné. Používá méně energie než tradiční systémy vytápění
  • Vhodné pro všechny projekty a typy podlah.
Elektrické podlahové vytápění do koupelny

Která topná rohož je nejlepší?

Dokonalá rohož podlahového vytápění závisí na několika proměnných, jako je použitá finální povrchová úprava podlahy, velikost a tepelná ztráta místnosti, ve které je systém instalován a typ projektu.

SPM topné rohože se skládají z topných dvojžilových kabelů Warmup s minimálním průměrem (pouze 1,8mm) a vlastní rohože ze skelných vláken.

Zobrazit produkt >

PVC topné rohože mají nízkou stavební konstrukci a jsou perfektní na vytápění pod dlažbu a kamenné podlahy.

Zobrazit produkt >

Warmup fóliový systém bezpečně vytápí laminátové, dřevěné a plovoucí podlahy. Může být použit v kombinaci s “dual overlay” deskami pod koberec, vinyl a jiné pružné podlahy.

Zobrazit produkt >

Typy podlahových krytin

Řada topných rohoží společnosti Warmup činí vytápění domu intuitivním a jednoduchým, bez ohledu na typ podlahy.

Topné rohože SPM a PVC lze použít s širokou škálou podlahových povrchů včetně dřeva, vinylu, dlažby nebo koberců. Vždy se u svého dodavatele podlah přesvědčte, že zvolená povrchová úprava podlahy je kompatibilní s podlahovým vytápěním.

Topná folie WLFH byla speciálně navržena tak, aby mohla být instalována s plovoucí podlahovou, jako je laminát a dřevo. Při použití topné fólie s měkčí podlahovou krytinou, jako je koberec, musí být systém instalován s použitím systému dvojitého překrytí. Tento systém poskytuje stabilní podklad, na kterém je instalována finální podlaha, chránící systém před nadměrným zatížením.

Elektrické topné rohože

Příkon a vytápěná plocha

Topné rohože jsou k dispozici v řadě jasně definovaných velikostí. Šířka topných rohoží je 500 mm a lze je objednat v sériích pro vytápění ploch od 1 m² do 15 m² (ohřívací fólie je k dispozici pro vytápění ploch do 12 m²).

Topné rohože lze použít jako primární nebo sekundární zdroj tepla. Topné rohože jsou také k dispozici ve dvou různých výkonových variantách; 150 W / m² a 200 W / m² – při použití vyšší výkonové varianty se doba ohřevu zkracuje v prostorech s vysokými tepelnými ztrátami.

Doporučuje se použít tepelnou izolaci s elektrickou podlahovou topnou rohoží a provést výpočet tepelných ztrát pro vypracování přesných požadavků na vytápění pro každý projekt.

Informace o tepelném výkonu >

heating mats installation

Skladba podlahy a typ místnosti

Elektrické podlahové vytápěcí rohože nabízejí nízkoprofilové řešení vytápění, které nebude mít žádný vliv na výšku podlah.

Mají ultra tenký topný drát a stavební výška systému je jen 2 až 4 mm. Topné rohože SPM i PVC mohou být instalovány ve vrstvě lepidla na dlaždice nebo stěrkové hmoty, což z něj činí skutečně „neviditelný“ podlahový ohřívač, zatímco ohřívač fólie musí být instalován s naším izolovaným podkladem a v některých případech také se systémem dvojitého překrytí. Tím se mírně zvýší stavební výška podlahy.

Topné rohože jsou ideální pro místnosti s pravidelným tvarem. Pokud instalujete podlahové vytápění v nepravidelném prostoru je vhodnější použít některý jiný z námi nabízených systémů.

Zobrazit typy místností >

Instalace

Elektrické topné rohože umožňují krátké montážní časy což poskytuje rychlé a bezproblémové využití výhod podlahového vytápění.

Topná fólie nabízí “suchou“ instalaci bez potřeby lepidla nebo stěrkové hmoty. Může být jednoduše položena na vhodně izolovaný podklad a následně se položí finální podlaha.

Systém rohože SPM je vybaven samolepicí podložkou citlivou na tlak, která upevňuje rohož na podklad. Systém je pak obvykle před pokládkou podlahové krytiny zakryt tenkou vrstvou lepidla na dlaždice nebo stěrkové hmoty.

Elektrické topné rohože montážní