HomeOchrana proti sněhu

Ochrana proti sněhu

V průběhu zimního období jste vystaveni riziku uklouznutí, což představuje nebezpečí jak pro lidi, tak i pro vozidla. Zbavte se neustále se hromadícího sněhu! Vyhněte se času, který trávíte čištěním Vašeho chodníku nebo střechy, a to vždy, když pospícháte do práce nebo máte chuť dělat úplně něco jiného.

Ochrana proti sněhu

V průběhu zimního období jste vystaveni riziku uklouznutí, což představuje nebezpečí jak pro lidi, tak i pro vozidla. Zbavte se neustále se hromadícího sněhu! Vyhněte se času, který trávíte čištěním Vašeho chodníku nebo střechy, a to vždy, když pospícháte do práce nebo máte chuť dělat úplně něco jiného.

Warmup systému na ochranu proti sněhu

Nabízíme výběr topných kabelů, které vyhřívají střechy, okapy, příjezdové cesty a všechny chodníky kolem domu, čímž zabraňují hromadění se ledu a sněhu. Díky systémům na odstranění sněhu a ledu není nutné odhazovat nebo solit příjezdové cesty, schody nebo terasy a Vy tak čas, který jste trávili touto činností, můžete využít jinak.

S  Warmup ochranou proti ledu můžete zlepšit pohodlí a bezpečnost okolo Vašeho domu, příjezdové cesty  a  chodníků.  

Přečtěte si více

Samoregulační kabel Warmup je vynikající na rozpouštění sněhu na střechách, v okapech a okapových rourách.

Přečtěte si více

Protimrazové ochranné systémy spolehlivě ochrání vodovodní potrubí, požární rozvody, tlakové systémy i kanalizace.

Přečtěte si více

Warmup ovladače se postarají o to, aby Váš systém ochrany proti sněhu pracoval bezpečně a efektivně. 

Přečtěte si více

Aplikace pro odstranění sněhu a odmrazování

Kabely na odstranění sněhu a ledu pokrývají různé typy aplikací. Nabízíme  výběr  kabelů  na  ochranu  proti  sněhu,  které  vyhřejí  cestu  pro auta, betonové plochy okolo domu a zabraňují rovněž vytváření nebezpečných ledových rampouchů.

Vyhřívané příjezdové cesty

V zimě sníh a led ohrožují bezpečnost a představují hlavní problém, který může způsobit nebezpečí uklouznutí pro lidi i vozidla. Vyhněte se trávení času při čištění chodníků kolem domu tím, že necháte naše kabely zajišťující tání sněhu provádět tuto práci automaticky.

Přečtěte si více >

Odmrazování střech a okapů

Střechy a okapy mohou být vážně poškozeny nahromaděním sněhu a ledu. Těmto problémům lze zabránit použitím řešení odmrazování střechy Warmup.

Přečtěte si více >

Ochrana potrubí proti mrazu

Při velmi chladném počasí nedokáže samotná tepelná izolace ochránit potrubí před mrazem. Warmup protimrazové ochranné systémy spolehlivě ochrání vodovodní potrubí, požární rozvody, tlakové systémy i kanalizace v náročných zimních podmínkách.

Přečtěte si více >

Benefity našeho systému ochrany proti sněhu a ledu

Z

Šetří peníze

Systém je při dlouhodobém užívání efektivnější než solení a jeho následné odstraňování a rovněž se snižuje  odpad a prodlužuje se životnost chodníků.

Z

Přidaná hodnota

Warmup ochrana proti sněhu a ledu může prodloužit životnost střech, potrubí a chodníků eliminováním působení soli, chemikálií a dalších škod způsobených sněhem.

Z

Chytrá investice

Instalováním Warmup ochrany před sněhem realizujete vynikající investici, která zvyšuje hodnotu Vašeho domu. Je to dlouhodobé řešení na ochranu Vašich chodníků, střechy a potrubí od sněhu a ledu, které zvyšuje hodnotu celé nemovitosti.

Z

Bez potřeby technické místnosti

Další prostor nebo místnost na nářadí není potřebná. Vytápěcí systém využívá malý ovladač teploty namontovaný na stěně a senzor na Vašem chodníku/střeše.

Z

Energeticky úsporné

Systém ochrany před sněhem pracuje na základě automaticky spouštěného systému (snímačů teploty), které zapnou systém hned jak zaregistrují nežádoucí ochlazení. Tyto snímače se postarají o to, aby topný systém byl aktivní pouze v čase, když je to potřeba a tím se předchází zbytečné spotřebě energie.

pathway with snowmelting system

Vyhřívané příjezdové cesty, schody a terasy

Zasněžené zimy mohou být problémem, zvláště když je třeba sníh neustále odklízet lopatou a solit příjezdové cesty, terasy, chodníky nebo schody. Díky systémům Warmup na odstraňování sněhu a ledu můžete zůstat pohodlně uvnitř domu a budete mít chodníky a cesty neustále čisté a bezpečné.

Nabízíme výběr topných kabelů, které udržují veškerý chodník kolem domu bez sněhu a ledu. Systém je k dispozici ve dvou verzích, jedna pro asfalt a druhá pro beton a dlaždice.

Odmrazování střech a okapů

Střecha a okapy mohou být vážně poškozeny nahromaděním ledu. Ledové přepady a rampouchy se vytvářejí, když nahromaděný sníh na střeše roztaje v okapech a znovu zamrzne během večera. Jak cyklus pokračuje a ledová hráz stále roste a brání roztáté vodě v odtoku ze střechy. Nakonec se začnou tvořit rampouchy, které mohou způsobit strukturální poškození okapů a mohou znamenat i nebezpečí pro lidi.

Warmup nabízí systémy pro odmrazování střech a okapů, které poskytují ochranu okapů a pomáhají předcházet tvorbě ledových hrází a rampouchů na obytných budovách. Kabely pro vyhřívání střech a okapů zajišťují nepřetržitou cestu pro odvod tajícího sněhu ze střechy přes okap a svod. Při těchto aplikacích lze použít dva různé kabely: kabel pro tání sněhu s konstantním příkonem (W25SM) a samoregulační kabel (W20SR).

Ochrana potrubí proti mrazu

Při velmi chladných podmínkách nemůže tepelná izolace zcela ochránit potrubí před zamrznutím. Systémy protimrazové ochrany zajišťují ochranu vodovodního potrubí, požárních soustav, sprinklerových systémů a odpadních potrubí před zamrznutím v náročných zimních podmínkách. Zamrzlé vodovodní potrubí v domě nebo na zahradě může způsobit velké a nevratné škody.

S našimi systémy ochrany potrubí proti mrazu zajistíme, že i během přechodných období na jaře a na podzim, kdy náhlý noční mráz může způsobit poškození, bude potrubí v bezpečí. Warmup ochranné kabely potrubí jsou určeny k ochraně vodovodních potrubí z kovu nebo plastu, které jsou náchylné  na mráz. Náš sortiment kabelů na ochranu proti mrazu zahrnuje samoregulační kabel 20 W / m (W20SR) a samoregulační kabel s konstantním příkonem 10 W / m (W10FP). 

Ochrana potrubí proti mrazu

Kolik stojí systém?

Náklady spojené s pořízením systému na ochranu proti sněhu se vztahují k nákladům na skutečné vytápění a instalaci systému, které se liší v závislosti na velikosti a rozsahu projektu.

Žádost o cenovou nabídku >

Kde koupit Warmup systémy?

Najděte si nejbližší obchod, kde nakoupíte naše výrobky od našich schválených prodejců. Po zakoupení nás kontaktujte a domluvte se na instalaci nebo na nalezení realizační firmy.

Najděte distributora >

Kdo bude systém instalovat?

K instalaci našich výrobků doporučujeme kvalifikovaného elektrikáře nebo instalatéra. Vždy se snažíme nabízet nejlepší služby, záruky a podporu pro realizaci instalace.

Kontaktujte nás >