HomePodlahové topeníPodporaInstalace

Instalace podlahového vytápění

Podlahové vytápění může být instalováno jak při rekonstrukci, tak i v projektech novostavby. Připravili jsme několik rad, abychom ukázali, jak rychlé a snadné je instalovat podlahové vytápění.

Jak instalovat podlahové vytápění?

Instalace podlahového vytápění může být provedena kompetentní osobou nebo profesionálním instalačním technikem. Přesné kroky instalace závisí na značce a typu topného systému, proto si před začátkem práce přečtěte příručku. Veškeré elektroinstalační práce, včetně zapojení a připojení termostatu k topnému systému, musí dokončit certifikovaný elektrikář.

Sledovat videa

Videoknihovna  Warmup poskytuje přístup k podrobným radám ohledně instalace podlahového vytápění. Tato videa jsou navržena tak, aby byla použita pouze jako vodítko. Postupujte prosím podle úplné instalační příručky

Instalační záruka

Byli jsme první značkou na trhu, která na náš topný drát nabízela záruku instalace SafetyNet™. Pokud je topný systém při instalaci poškozen, vyměníme jej zdarma. Stačí nás kontaktovat a zajistit výměnu.

Příručky a pokyny

Navštivte naši stránku s texty o výrobcích, kde najdete instalační manuály a technické specifikace všech našich produktů. Ať už se jedná o elektrické podlahové vytápění, termostat nebo jiný produkt z řady Warmup, nezapomeňte si vždy pečlivě přečíst instalační příručku a postupujte podle pokynů.