HomePodlahové topeníPodporaPrůvodce nákupemNejlepší služby

Nejlepší služby

Technická linka

Nabízíme technickou pomoc pro majitele domů, montéry, přípraváře, maloobchodníky a další klienty Warmup každý den v roce. Pokud máte nějaký problém nebo potřebujete pomoci s instalací, náš zkušený tým vám může pomoci.

Tým je plně kvalifikovaný a technicky zdatný ve všech záležitostech souvisejících s elektrickým podlahovým vytápěním v kombinaci s našimi řídicími systémy.

Warmup london office

K dispozici každý den

N

Před instalací

Pro otázky designu, výběru výrobků a technických záležitostí včetně provozních nákladů.

N

Během instalace

Pro všechny záležitosti, které vznikají na místě v době instalace našich výrobků.

N

Po instalaci

Pro uvedení do provozu, programování termostatu a jakékoli záležitosti týkající se provozu systému Warmup.

Technická pomoc na místě

Pokud se vyskytne problém, kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít vhodné řešení. Pokud nebudeme schopni problém vyřešit telefonicky a bude potřeba navštívit stavbu, náš tým si s Vámi dohodne termín schůzky.

Warmup in-house services

Vlastní tým projektantů

Máme tým kvalifikovaných konstruktérů CAD a projektových manažerů, kteří vám poskytnou podrobné nabídky na základě detailů projektu a plánů nebo výkresů. Můžeme navrhnout kompletní dispozice tak, aby byla zajištěna přesná instalace a zónové ovládání do požadovaného prostoru. Náš odborný tým je schopen poskytnout poradenství ohledně konstrukčních podkladů, způsobů montáže a povrchových úprav podlah, které lze použít s našimi systémy.

Warmup in-house services