HomePodlahové topeníTyp místnostiLožnice

Elektrické podlahové vytápění do ložnice

Topný systém by měl doplňovat využití prostoru, proto je důležité zajistit, aby byla místnost teplá, ale ne horká a aby zde nebylo dusno.

Výhody elektrického podlahového vytápění v ložnici

Ložnice by měly být teplé a příjemné. Potřeba rovnoměrného rozvodu tepla a pohodlná pokojová teplota dělají elektrické podlahové vytápění ideální volbou pro ložnici, což vytváří ideální prostředí pro relaxaci a dobíjení energie po dlouhém dni.

Elektrické systémy pro dřevěné podlahy

Který systém je pro ložnici nejlepší?

Elektrické podlahové vytápění vytváří větší prostor pro návrh a rozvržení místnosti bez nepohodlí při umístění radiátorů, soklů nebo větracích otvorů. Vytápějte každou místnost jakéhokoliv tvaru a velikosti, od sklepa až po ložnici elektrickým podlahovým vytápěním

Doporučené elektrické podlahové vytápění

Nejčastěji používaným podlahovým materiálem v ložnici je tradičně laminát nebo dřevo. Společnost Warmup má ve své nabídce elektrické podlahové vytápění navržené speciálně pro plovoucí podlahy. Další informace o systému s topnou folií naleznete níže.

Fóliové topné systémy

Systém s topnou folií Warmup je elektrický systém speciálně navržený pro plovoucí podlahy. Příkladem plovoucí podlahy je laminát, ale také vinyl a dřevo. Systém se hodí do větších, obdélníkových místností a snadno se instaluje rolováním fóliové rohože nad izolačním materiálem.

Elektrické podlahové vytápění do ložnice