Záruky

Na všechny naše produkty nabízíme nejvyšší záruky na trhu.

S více než 25 let zkušeností v oblasti vytápění domácností po celém světě jsme si jisti, že máme špičkový výzkum a vývoj výrobků a mnoho našich systémů podlahového vytápění přichází s doživotní zárukou.

Chápeme také, že se během instalace mohou vyskytnout chyby. Proto poskytujeme naši renomovanou záruku instalace SafetyNet. Tato záruka poskytuje ochranu v případě náhodného poškození systému podlahového vytápění při instalaci. Pokud dojde k poškození, bezplatně je vyměníme.

Warmup záruky

Dlouhé záruky na naše výrobky jsou možné díky našemu závazku k výzkumu a vývoji, neustálému zajišťování kvality v procesu ISO 9001 a testovacím požadavkům několika regulačních institucí. Proto nevěříme, že všechny záruky jsou stejné. Před nákupem doporučujeme zkontrolovat skutečnou podstatu, kterou zaručují ostatní společnosti. Záruky Warmup mají zajištěnou danou úroveň akreditace, silnou finanční podporu a více než 25 let obchodování.

Záruční doba

Na všechny výrobky Warmup je poskytnuta záruka, pokud je položka zaregistrována u Warmup do 30 dnů a nainstalována kvalifikovaným dodavatelem v souladu s předpisy stavebního řádu. 

Všechny termostaty, regulátory a senzory Warmup mají záruku 3 roky.

DWS topný kabel – Doživotní záruka

SPM topné rohože – Doživotní záruka

DCM-PRO Systém – Doživotní záruka

PVC topné rohože – Záruka 10 let

WIS topný kabel – Doživotní záruka

Fóliové topné systémy – Záruka 15 let

warranty-Lifetime      warranty-15Year     warranty-10Year

Na všechny izolační panely Warmup se poskytuje záruka 5 let.

5 let

SafetyNet™ instalační záruka

Byli jsme první značkou na trhu, která na naše topné kabely nabízí záruku instalace SafetyNet™.

Pokud dojde k náhodnému poškození systému během instalace a před zalitím potěrem nebo položením podlahy, vyměníme jej zdarma. Záruka na instalaci SafetyNet™ se nevztahuje na žádné jiné typy poškození, zneužití nebo nesprávné instalace v důsledku nevhodného použití lepidla nebo špatného podkladu a na zákazníka nebo instalačního technika existuje limit bezplané výměny jednoho systému. Kontaktujte nás do 30 dnů od zakoupení položky a zorganizujte případnou výměnu k odeslání.