HomeO společnosti

O společnosti Warmup

Warmup je certifikovaná společnost založená podle ISO 9001 ve Velké Británii, která od roku 1994 vyrábí a dodává různá řešení podlahového vytápění. Prodali jsme více než 3 miliony systémů ve více než 70 zemích a máme pobočky v 11 zemích a licencované obchodní partnery ve všech ostatních zemích.

Stručný přehled

Warmup začal jako obchodní a výrobní společnost založená na znalostech a výzkumu, vyrábějící nejkvalitnější světově jedinečné produkty. Naše globální vývojová, výrobní a prodejní síť je základem dalšího růstu. Warmup značně investuje do výzkumu a vývoje a často přináší na trh nové a inovativní systémy.

Výrobky podlahového vytápění Warmup jsou v souladu s normami EU, mají označení CE a jsou akreditovány různými nezávislými institucemi, které zajišťuji požadovanou bezpečnost.

Zejména pro naše profesionální zákazníky pomůže v každé fázi projektu kvalita a flexibilita našich produktů, před a poprodejní podpora zákazníků, technická pomoc a online návody.

Naše doživotní záruka odráží naši důvěru v naše výzkumné testování a naše provozní zkušenosti. Nabízíme ty nejlepší systémy, optimálně navržené a dokonale prověřené, aby fungovaly přesně tak, jak jsme to předem deklarovali, po celou životnost. Opravdu, toto je záruka Warmup.

Warmup produkty a řešení

Warmup nabízí širokou škálu produktů a řešení pro efektivní splnění požadavků na vytápění v každém projektu:

  • Pro všechny typy projektů lze poskytnout celou řadu řešení vytápění.
  • Spotřeba energie může být účinně sledována, což pomáhá snižovat náklady na energii;
  • Systémy lze ovládat online nebo integrovat do systému správy budov;
  • Kromě toho lze poskytnout kompletní řadu řešení pro odstranění sněhu, která chrání příjezdové cesty, chodníky, schody, střechy, okapy a potrubí před sněhem a ledem.

Náš slib

Věříme, že poskytujeme ty nejlepší produkty, nejlepší služby, nejlepší záruky a nejlepší informace. Toto není slepá víra. Je to víra, se kterou jsme vyrostli a vychovávali ji prostřednictvím našich pokročilých interních výzkumných a vývojových kapacit.

Naše jedinečné výrobky jsou testovány ve vlastním testovacím středisku v Německu a poté validovány v různých monitorovacích obydlených domech v Evropě.

Tyto domy jsou plně monitorovány, což nám umožňuje sestavit velmi podrobnou databázi výkonu, která nám poskytuje skutečné znalosti o tom, jak bude systém Warmup fungovat a kolik energie spotřebuje.

Proč Warmup?

Nejlepší produkty

Warmup nabízí produkty nejvyšší kvality. Na trhu nabízíme nejtenčí duální fluoropolymerem potažený vícežilový topný drát (méně než 1,8 mm v průměru), který našim zákazníkům nabízí nejlepší řešení. Nedojde ke zvýšení úrovně podlahy a splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.

Nejlepší služby

Nabízíme technickou pomoc pro majitele domů, montéry, přípraváře, maloobchodníky a další klienty Warmup každý den v roce. Pokud máte nějaký problém nebo potřebujete pomoci s instalací, náš zkušený tým vám může pomoci.

Nejlepší záruky

V důsledku rozsáhlých testů a výzkumu jsou všechny naše výrobky podporovány špičkovými zárukami v oboru. Na značnou část našeho sortimentu elektrického podlahového vytápění nabízíme doživotní záruku. Dále nabízíme záruku instalace SafetyNet™: pokud bude systém během instalace poškozen, vyměníme jej bezplatně (v závislosti na podmínkách)

Vlastní výzkum a vývoj

Zaměření společnosti Warmup na výzkum a vývoj zaručuje neustále vyspělejší technologie elektrického podlahového vytápění, které poskytují maximální energii a vysokou efektivitu z hlediska nákladů.

Certifikace a značky

Ujistěte se, že máte nejlepší systém na trhu. Naše výrobky jsou v souladu s předpisy EU. jsou označeny CE a akreditovány různými nezávislými institucemi třetích stran. Naše produktové akreditace zahrnují BEAB, cUL, CSA, FIMKO, SEMKO a UL. Kromě toho jsme členy BEAMA a TTA.

Referenční projekty

Celosvětová důvěryhodnost pro podlahové vytápění

Vyrostli jsme v globální společnost poskytující naše specializovaná řešení a produkty vysoké kvality v celé řadě zemí. Najděte některé z našich úspěšně dokončených projektů v našich případových studiích.